Відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених в цілодобовому режимі забезпечує проведення планових та невідкладних кардіохірургчних операцій з приводу вроджених та набутих вад серця, в тому числі – недоношених дітей з критично малою вагою. В практиці відділення використовується найсучасніше обладнання експертного класу. Спеціалістами розроблені та впроваджені методики кардіохірургічних втручань у дітей з використанням апарату Cell Saver. Розроблена та широко використовується оригінальна методика проведення кардіохірургічних втручань у дітей в перші години життя без застосування компонентів донорської крові.

Відділення здійснює підготовку та анестезіологічне забезпечення при:

  • кардіохірургічних втручаннях, в тому числі  зі штучним кровообігом;
  • ендоваскулярних втручаннях;
  • діагностичних обстеженнях (КТ, МРТ, УЗД).

У відділенні використовуються новітні медичні технології: низькопоточна анестезія галогенвмісними інгаляційними анестетиками (сєвофлюран), а також тотальна внутрішньовенна анестезія препаратами з покращеною фармакодинамікою (пропофол). Лікарі та медичні сестри проходили стажування у кращих кардіохірургічних клініках США, Німеччини та Швеції.

У відділенні може одночасно лікуватися до  25 пацієнтів. Сучасне обладнання дозволяє проводити до- та післяопераційний догляд в повному обсязі пацієнтам будь-якої складності. Під час лікувального процесу використовуються сучасні високотехнологічні методи діагностики та підтримки життєвих функцій організму, в то му числі:

  • високочастотна ШВЛ;
  • фібробронхоскопія;
  • ЕКМО.

Наші лікарі

Ткачук Вадим Петрович завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапії, лікар-анестезіолог першої категорії

Олєйніков Євген В'ячеславович лікар-анестезіолог дитячий другої категорії

Ємець Руслан Михайлович лікар-анестезіолог дитячий другої категорії

Адамовська Ольга Анатолієвна лікар-анестезіолог дитячий