Соціальна служба

В Центрі створена соціальна служба, співробітники якої активно працюють та допомагають пацієнтам та їх сім’ям. Колектив служби постійно проводить різноманітні заходи, які направлені на підтримку маленьких пацієнтів Центру. Це майстер-класи, арт-терапії, анімаційні програми, виступи лялькових театрів та колективів. Також організовується багато благодійних заходів для підтримки Центру. Багато з них вже давно стали щорічними – «Пробіг під каштанами», журналістські концерти, аукціони, виступи відомих виконавців. Постійна робота із благодійниками дає змогу придбати необхідне обладнання, інструментарій, тощо для Центру.

В соціальній службі функціонує дитяча бібліотека та ігротека для малечі. З дітьми постійно працює психолог. За необхідністю нас відвідують служителі Церкви, які підтримують пацієнтів та їх родичів, проводять хрестини та причастя.

Без уваги не лишаються родичі пацієнтів. Щосереди проводяться «круглі столи», на яких батьки можуть поспілкуватися з медичним персоналом, задати хвилюючі їх питання і отримати кваліфіковану відповідь.

Звертаючись в соціальну службу кожна родина буде почута та гарантовано отримає необхідну увагу та допомогу.