Онлайн-конференція присвячена 28-му “Пробігу під каштанами”

Сьогодні на фейсбук-сторінці Центру дитячої кардіології та кардіохірургії відбулася трансляція онлайн-конференції, що присвячена цьогорічному 28-му “Пробігу під каштанами”.
Була розглянута низка організаційних питань, що зумовлені протиепідеміологічними обмеженнями: як можна долучитися до заходу онлайн, заради чого виходить на старт та чому Пробіг підтримує бізнес.

Зазначено, що цьогорічна акція відбудеться у форматі оффлайн та онлайн, тому до неї зможе долучитися більше бажаючих. Більше 20 років понад 20 000 учасників приходять на Пробіг заради спорту, емоцій і допомоги дітям, більше 17 000 000 грн були зібрані для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії. За останні 3-4 роки кількість корпоративних команд, що долучаються до участі, збільшилася втричі. Це яскраво демонструє корпоративно-соціальну етику бізнесу.

На жаль, цього року через ризики, пов’язані з епідеміологічною ситуацією в країні, команда “Здійсненої мрії” буде бігти онлайн. Усі бажаючі можуть підтримати діток, зареєструвавшись на сайті Пробігу та придбавши символічну медаль.

Спікерами онлайн-конференції стали:

  • Ірина Кузнецова, президентка Благодійного Фонду “Пробіг під каштанами”, ініціаторка й організаторка проєкту з 1993 року
  • Сергій Рудь, член правління, директор з персоналу та організаційного розвитку Winner Group Ukraine
  • Aндрій Максименко, головний лікар Центру дитячої кардіології і кардіохірургії, доктор медичних наук
  • Юлія Хан, Директорка Департаменту молоді та спорту м. Києва
  • Олена Говорова, заступниця голови Київської міської державної адміністрації

Модератор: Галина Філімонова, керівник проєкту “Пробіг під каштанами”.