Надзвичайний подарунок від компанії МАУ

Надзвичайний подарунок отримали співробітники Центру від компанії МАУ: путівки на унікальний рейс над Києвом «Світ очима пілота».
Учасники польоту мали можливість політати на Embraer 195 над Києвом на висоті 900 метрів над рівнем Дніпра, пролетіти над Прип’яттю і Чорнобильською АЕС, побувати на Boeing 777, сфотографуватися в кабіні льотного екіпажу та дізнатись від професіоналів цікаві факти про роботу пілота.
Максим Делікатний, медичний брат відділення реанімації новонароджених, поділився враженнями від польоту:
«Екскурсія над Києвом була досить незвичайна. Це все більше було схоже на парк атракціонів, а не на звичайний політ, так як протягом всього польоту пілоти максимально професійно маневрували на досить низькій висоті, що дало можливість поглянути на Київ з абсолютно нового ракурсу.
Також мене вразив політ над ЧАЕС. У моїй підсвідомості постійно спливає картинка з підручника – атомний реактор одягнений в саркофаг. Але тільки коли пролітаєш над ним і бачиш всі ці масштаби – розумієш всю картину трагедії. І звичайно ж місто-привид, який є найяскравішим індикатором рівня всієї трагедії.
Я дуже радий що отримав таку можливість, ще раз доторкнутися до історії нашої країни, і, звичайно ж, побувати в самому серці літака – кабіні пілота. А, особливо, потримати штурвал на звичайному рейсі – про таке можна було тільки мріяти.
Дякую МАУ за такий захоплюючий день!».
Команда Центру висловлює подяку Fly UIA та керівнику проекту Богдану Скотнікову за чудовий подарунок!