Кардіологічна консультація від доктора П‘єра Левіса

З 5 по 9 квітня в нашому Центрі буде вести прийом інтервенційний кардіолог світового рівня – доктор П‘єр Левіс, який є нашим штатним співробітником.

Найкращі практики та міжнародні стандарти – це не просто слова для Центру, це обов’язковий елемент рутинної праці. Штатними співробітниками, які систематично приїздять до Центру, проводять оперативні втручання, консультують пацієнтів є професори з різних країн (Швейцарія, Німеччина, США та Канада). І доктор П‘єр Левіс – один з них.
Доктор Левіс є одним із засновників методу стентування коронарних артерій та балонної ангіопластики в світі (разом з Андресом Грюнцигом в 1977 році вони сконструювали балон та провели першу в світі успішну балонну ангіопластику коронарних артерій – вдвох на фото).

П‘єр Левіс є співзасновником і головним консультантом серцево-судинного центру швейцарської клініки «Klinik in Park» (Цюрих, Швейцарія). Член наглядової ради благодійної організації EurAsia Heart Foundation. Почесний професор Медичного університету в Yangon, Myanmar.

Під його керівництвом впроваджуються новітні методики надання допомоги пацієнтам високого ризику, доцільність інтервенційного або хірургічного лікування яких раніше ставилася під сумнів.

Якщо вам або вашим близьким потрібна кардіологічна консультація, операція або думка експерта – уся наша команда на чолі з доктором П‘єром Левісом буда рада допомогти.

Встигніть записатись на прийом!
тел. (067) 240 3003, (063) 846 20 02
м. Київ, вул. Юрія Іллєнка 24
Клініка для дорослих