Клуб «МедОК»

Його започаткував Ілля Ємець, перебуваючи на посаді Міністра охорони здоров’я України. Він є почесним головою клубу “МЕДОК”. Головна мета цього клубу – допомога в висвітленні діяльності Центру.

Завдання клубу

Створений для об’єднання зусиль співробітників центру та засобів масової інформації з метою підвищення якості медичного облуговування, популяризації здорового способу життя, росповіді яскравих історій, постійне інформування про наукові та практичні досягнення Центру.

Як стати членом клубу

Членами клубу можуть стати журналісти, які мають бажання сприяти виконанню цілей і завдань клубу.Почесним головою клубу є директор Центру, Ілля Ємець. З питань членства та співробітництва звертатися до Сергія Нагорянського:e-mail:nagoriansky@cardio.org.uatel:+380503800998

 

 

Крім суто медійних послуг, які надаватиме «МЕДОК», фахівці Центру проводять медичне обстеження коллег-журналістів. На кількох провідних телеканалах було проведено огляд журналістів щодо оцінки стану їх серцево-судинної системи. Консультацію проводили провідні фахівці Центру Сергій Варбанець, Ольга Гурьєва, Михайло Була, Андрій Капталан. Їм допомогали медичні сестри Наталія Лебединець та Людмила Зикова.  Всі журналісти отримали кваліфіковані поради.