Антикорупційна діяльність

Шановні пацієнти та співробітники Центру!
Про відомі Вам факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень стосовно конкретної посадової особи Центру можна повідомити у зручний для Вас спосіб:

Письмово:

  • поштою – на адресу (04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка буд. 24 ДУ «Центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України», з позначкою такого змісту: «Про корупцію»);
  • через приймальню головного лікаря, Максименко А.В. (04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка буд. 24, ІІ поверх ДУ «Центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України»);
    на адресу електронної скриньки для прийняття повідомлень (korup@cardio.org.ua).

Усно:

  • на особистому прийомі головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції за адресою: 04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка буд. 24 ДУ «Центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України»
  • через телефонну лінію – (044) 206-50-10, телефонна лінія працює з понеділка по четвер – з 10:00 до 14:00

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.
Анонімне повідомлення про виявлення ознак вчинення корупційних чи пов’язаних з корупцією правопорушень може бути розглянуте лише у випадку, коли наведена у ньому інформація стосується конкретного працівника або ділових партнерів Центру та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом Центру як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції»
Особи, які надають допомогу в запобіганні і виявленні корупції, перебувають під захистом держави.