Хімічне шоу для дітей від торгової марки «Ферма»

До Центру дитячої кардіології та кардіохірургії завітали представники торгової марки «Ферма» компанії «ТЕРРА ФУД». Вони є багаторічними друзями та партнерами дитячого забігу в рамках благодійного проекту «Пробіг під каштанами». Представники компанії разом з веселими аніматорами подарували яскраве свято маленьким пацієнтам. Діти на радість присутнім батькам грали в різноманітні спортивні ігри, брали участь у вікторинах, танцювали з мильними бульбашками. Після веселощів на малюків чекало хімічне шоу від професора Наумкіна і його помічника Стєкляшкіна. Казкові науковці розповіли дітлахам про повітря, можливості рідкого азоту і особливості сухого льоду.
На кожного з учасників чекали корисні молочні продукти від гостей «Ферма». Всі залишились задоволені, кожен своєю присутністю та участю зробив особливий внесок у добру справу – збереження здоров’я дітей.
У Центрі вдячні компанії «ТЕРРА ФУД» за постійну допомогу маленьким пацієнтам, за активну соціальну позицію та відкритість до благодійництва.