Поставити питання

Питання-Відповідь

Додати питання
Підкажіть будь ласка, у новонародженої дитини порок серця з діагнозом Загальний артеріальний стовбур. Ви можете прийняти дитину на операцію і скільки буде коштувати? Спасибі за відповідь
У мене хворий чоловік .... (53 роки) у нього ішемічна хвороба серця, йому потрібна операція, шунтування. Я сама з України, він грек, живемо в Греції. Операція в Греції дуже дорога, хотілося б дізнатися скільки коштує така операція в Києві. Хотіли йому тут в Греції вставити трубочки, але не змогли, є диск із записом.
Прогноз у разі відмови від оперативного втручання. ВПС коарктація аорти сегмент А-3 милиметра з градієнтом 31 мм рт.ст невеликої апікальний м'язовий ДМШП 2-3мм. Розширення коронарного синуса в який впадає допалнітельная ВПВ. Відкрите овальне вікно 4мм.Сократімость удовлітворітельная, порушень локаоьной скоротливості немає. Порожнину перикарда НЕ ізменінія, кровотік в черевній аорті пульсуючий зі зниженням швидкісних показників.
Підкажіть, будь ласка, дитині рік. Поставили діагноз на УЗД: ДМПП 4-4,5 мм, (ТОВ?) Що означає цей порок і що нам з ним робити?
Моя дитина народилася раніше терміну на 35 тижні. надалі йому поставили діагноз, на підставі Доплера, Різка аневризма МПП вибухає в праве передсердя з ліво-правим шунтом d = 5,8мм. Вторинний ДМПП. обстежимося кожні 6 міс. нам сказали без оперативного втручання проблема не піде. які при цьому проводяться операції? грудна клітка розкривається? і в якому віці? (дитині 2роки) на скільки страшний цей діагноз? я не знайшла вишіх телефонів. ми б хотіли щоб ваші фахівці подивилися, і зробили заклюценіе. як записатися до вас? і яка ще діагностика нам необхідна. Заздалегідь вдячна.
Моїй дочурочке 4.5 місяців, ВПС, повторне УЗД - в мембранозної частини МЖП дефект з потоком крові до 3.5 мм в діаметрі, в МПП потік крові виявлені при ЦДК до 3 мм (був 4.5 мм), переважання камер серця нет.Повишеніе градієнта на легеневої артерії (гемодинамическое). Тиск в легеневій артерії 18 мм рт.ст. Кровотік в черевному відділі аорти пульсовой.Процент заростання і переростання таких діагнозів ?? До якого віку бажано зробити хірургічне втручання, і чим загрожує якщо не робити операцію? Та й мені сказали, що такі дефекти робляться тільки на відкритому серці, чи так це? Величезне спасибі за відповідь, буду дуже чекати!
Нам 10 мысяців, поставили діагноз мінімальний м`язовий дефект міжшлунковрї перегородки 1,5 мм., додаткова ліва ВПВ, що впадає в розширений КС. Мінімальна відкрита артеріальна протока 1,5 мм, хоча на попередньому обстеженні в 2 місяця її не виявили, а виявили мінімально відкрите овальне вікно 1,3 мм. ВАП не могла ж відкритися, я правильно розумію, чи якесь дослідження було пимилкове? Чим це загрожує здоров`ю дитини? Нам говорять, що все з віком може закритися, чи це дійсно так? Велике дякую
Здравствуйте. ребёнку 4 года, диагноз ВПС, дефект межпредсердной перегородки СН-1ст., ( d дефекта 0,9см) на протяжении всех лет частые ОРЗ и ОРВИ, нужна операция, сколько стоит в вашей клинике? спасибо.
Доброго дня! Моїй доньці 6 років. Стан після операції пластики примембранонозного ДМШП (операція проводилася у вашому центрі в віці 6 місяців). Висновок лікаря після останньго єхокардіографічного дослідження: "Ток крови в нижней трети МЖП через мышечный деффект до 1 мм в диаметре, трикуспидальная регургитация 2 ст, давление легочной артерии 35 мм рт ст ( легочная гипертензия 1 ст)". Моє питання: 1 - яке потрібне лікування (оперативне чи консервативне)? 2 - Чи можливо провести діагностику у вашому центрі для підтвердження або спростування хвороби т які документи при собі треба мати? 3 - У разі підтвердження діагнозу, чи є він підставою для оформлення інвалідності?. Дякую.
Добрий день, допоможіть будь ласка у нас в Кривому Розі сказали, що у дитинки не розвивається шлуночок, що робити?. Як родиться сама не зможе їсти i помре. Зараз 21 недiля, на завтра посилають на Кiровоград на перериваня вагiтностi. Що робити?