Центр дитячої кардіології


Відбувся Х Міжнародний форум «Патологія аортального клапана: діагностика, хірургія, інтервенція»
Dobreff Studio создание сайтов от Dobreff Studio.
лист. 03

Відбувся Х Міжнародний форум «Патологія аортального клапана: діагностика, хірургія, інтервенція»

30-31 жовтня 2015 року в Науково-практичному медичному центрі дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України відбувся Х Міжнародний форум «Патологія аортального клапана: діагностика, хірургія, інтервенція». Вперше, на відміну від попередніх форумів, його тематика присвячена не лише обговоренню вроджених вад серця, але й набутих. Це пояснюється досягненнями, здобутими Центром за останні роки у лікуванні дорослих пацієнтів, в тому числі, людей похилого віку. Саме з цією метою 5 років тому було відкрито новий корпус за адресою: вул. Мельникова, 24.

В роботі форуму взяли участь фахівці Klinik Im Park (Цюріх, Швейцарія), зокрема професор Пауль Фогт, доктор П’єр Левіс, професор Франц Аманн, доктор Анна Фах-Гунц. Саме вони були запрошені тому, що в Європі дана клініка є одним з лідерів, зокрема, у діагностиці та лікуванні набутої патології аортального клапана. До цієї команди долучився кардіолог з Австрії Вернер Бенцер.

Науково-практичному медичному центрі дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України співпрацює з Klinik Im Park вже декілька років. Лише у 2015-му колеги з Цюріха приїздили 5 разів. Так, у поточному році професором Паулем Фогтом проведено 22 операції найбільш важким пацієнтам. У переддень відкриття форуму Пауль Фогт провів дві хірургічні операції, а доктор П’єр Левіс – 6 ендоваскулярних. Обидва лікаря практикують в Центрі на постійній основі. Під час минулого приїзду швейцарські лікарі привезли медичні інструменти та витратні матеріали майже на 30 млн. грн.

В перший день форуму виступив з доповіддю директор Центру, доктор медичних наук, професор Ілля Ємець. З доповіддю «Хірургія аортального клапану: минуле та майбутнє» виступив професор Пауль Фогт. Доктор Анна Фах-Гунц представила свою доповідь на тему «Кількісна оцінка недостатності та стенозу аортального клапану та супутньої мітральної недостатності за даними ТТE/TEE»

Під час конференції відбувся прямий телекомунікаційний зв’язок між аудиторією та професором Паулем Фогтом, який безпосередньо з операційної в режимі он-лайн проводив майстер-клас «Протезування аортального клапану при вузькому корені аорти».

Від центру виступили: кандидат медичних наук, лікар-рентгенолог відділення променевої діагностики Таммо Раад з доповіддю «Роль СТ та МРТ в діагностиці та патології аортального клапану». Кандидат медичних наук, серцево-судинний хірург, доцент кафедри дитячої кардіології та кардіохірургії НМАПО ім. П.Л.Шупика Олександр Романюк з темою «Показники до операції Росса, Росса-Конно. Безпосередні та віддалені результати». По темі хірургії аортального клапану – ефективність застосування малих розмірів штучних протезів виступив заступник директора з науково-практичної роботи, кандидат медичних наук, серцево-судинний хірург Олександр Бабляк.

З темою «Інфекційний ендокардит аортального клапана: показання і терміни хірургічного лікування: ранні та віддалені результати» виступив завідувач відділу інфекційного ендокардиту Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова НАМН України Олександр Крикунов.

Другий день конференції був присвячений інвазивним методам втручання.

З доповідями виступили професор Пауль Фогт «Хірургія аорти з EarAsia Heart Fondation». Доктор Анна Фах-Гунц присвятила свій виступ сучасному стану через катетерної імплантації аортального клапана. Свій погляд щодо вираженого стенозу аортального клапану виклав у доповіді доктор П’єр Левіс.

Змістовними були доповіді кандидата медичних наук, завідуючої відділенням рентгенангіографії Юлії Кузьменко та кандидата медичних наук, завідувача відділенням серцевої хірургії новонароджених Романа Секелика на тему «Критичний аортальний стеноз у новонароджених: хірургія чи РЕД».

Свою доповідь «Аналіз розвитку інтервенційної кардіології в Україні. Роль TAVI в сучасній кардіології» представив керівник відділу інтервенційної кардіології ННЦ «Інституту кардіології ім. акад. М.Д. Стражеска» АМН України Юрій Соколов.

Відбувся унікальний майстер-клас для українських кардіохірургів у новоствореній ветеринарній лабораторії. Було продемонстровано операцію Росса на свинячому серці. Це єдина в Україні лабораторія, яка надає можливість на тваринах навчатися складним операціям.

В роботі форуму взяли участь Жан Поль Шоер - генеральний директор ТОВ "Санофі в Україні", Лариса Канаровська - голова Ради Київської міської профспілки працівників охорони здоров'я, головний лікар дитячої лікарні "ОХМАТДИТ" Юрій Гладуш.

Серед почесних гостей були Посол Казахстану в Україні Заутбек Турисбеков, Посол Узбекистану в Україні Алішер Абдуалієв та Радник Посла Молдови Олег Хинку. У своїх промовах вони підкреслили значну роль Центру в наданні висококваліфікованої допомоги пацієнтам їх країнам.

На форумі розглянуто пропозиції директора Центру Іллі Ємця щодо створення в Україні програми кардіологічного лікування людей похилого віку за бюджетні кошти. На сьогодні в Центрі успішно діє аналогічна програма лікування дітей.

Результатом самовідданої та плідної роботи провідних фахівців в галузі кардіології та кардіохірургії стало нагородження Почесними грамотами Тамілу Козіну, Ольгу Куриляк та Максима Соколова.

 

 

1233 коментарі

 • Коментар Adamwormuck Вівторок, 23 січня 2018 20:47 Автор Adamwormuck

  Название: Ford GT - 90 Издательство: TL Models Масштаб: 1:10 Формат: JPG в RAR, А4 (300dpi) Листов: 24 Размер: 28,46 Mb + 3% Язык: Польский. 27 июля 2013 [url=http://allgtamods7.askpc.0lx.net/]как навести код в гта сан андреас[/url] Чит-коды для GTA San Andreas вводить можно во время игры, так и в режиме паузы. Коды на оружие, розыск, снаряжение Коды на погоду, время, окружающую среду ГТА Сан Андреас

  Поскаржитись
 • Коментар Marilyn Вівторок, 23 січня 2018 17:17 Автор Marilyn

  Piękny wpis, ogólnie to ma sens, jednakże w niektórych kwestiach bym polemizowała.
  Na pewno Twój blog może liczyć na szacunek. Z pewnością tu jeszcze wpadnę.

  Поскаржитись
 • Коментар Sergeyuning Вівторок, 23 січня 2018 10:15 Автор Sergeyuning

  Два часа назад осматривал данные сети, неожиданно к своему удивлению увидел прекрасный вебсайт. Посмотрите: [url=https://beclean-nn.ru/uslugi-ezhednevnoj-uborki/]поддерживающая уборка[/url] . Для моих близких данный веб-сайт произвел яркое впечатление. До свидания!

  Поскаржитись
 • Коментар Lingsillext Понеділок, 22 січня 2018 21:33 Автор Lingsillext

  Невеста фильм онлайн ; Год: 2017; Вы можете посмотреть в хорошем качестве сериалы и [url=http://fan-kitru7.joinindia.net.in/]http://fan-kitru7.joinindia.net.in/[/url] Мик сериал что это не аналог фильма “Дети шпионов”, Я от фильма просто в восторге

  Поскаржитись
 • Коментар MichaelaK Понеділок, 22 січня 2018 19:28 Автор MichaelaK

  Video embedded трейлер к нему в хорошем качестве , Лемони Сникет : 33 Сникет : 33 несчастья [url=http://oktmagru4.mmg.0lx.net/]oktmagru4.mmg.0lx.net[/url] Артисты играли замечательно, умнички. Все громко, четко, все понятно Ушли довольные

  Поскаржитись
 • Коментар Damaris Понеділок, 22 січня 2018 15:57 Автор Damaris

  Oh my goodness! Impressive article dude! Many thanks, However I
  am experiencing problems with your RSS. I don't know why I can't
  subscribe to it. Is there anybody getting identical RSS problems?
  Anyone who knows the answer will you kindly respond?
  Thanks!!

  Поскаржитись
 • Коментар Thuyfeari Понеділок, 22 січня 2018 15:35 Автор Thuyfeari

  нельзя на кисло-сладком подобии жизни вырастить Каждый день по шесть -семь часов у смотреть викинги 4 сезон 5 [url=http://vdnewsorg6.1freehosting.net/]http://vdnewsorg6.1freehosting.net/[/url] смотреть онлайн фильм Три богатыря: Три икса : Мировое господство В ролях: Сергей

  Поскаржитись
 • Коментар TiffaneySa Понеділок, 22 січня 2018 11:08 Автор TiffaneySa

  Этот фильм можно смотреть Мик Вингерт На данный момент полная версия этого фильма еще фильм Невеста сегодня [url=http://runavru3.host.org.nz/]http://runavru3.host.org.nz/[/url] Video embedded Страна: Россия Режиссёр: Перед тем как вы будете смотреть Прорыв онлайн бесплатно,

  Поскаржитись
 • Коментар Jennefermt Неділя, 21 січня 2018 21:24 Автор Jennefermt

  В нашем кинозале можно смотреть фильм Варкрафт (2016) онлайн бесплатно ! Самая главная фильм табу 1 сезон 8 ZN [url=http://foxbatons.com/bbs/space-uid-127345.html]http://foxbatons.com/bbs/space-uid-127345.html[/url] Video embedded ОНЛАЙН СМОТРЕТЬ что Полный дом и Полный дом 2 не После просмотра фильма

  Поскаржитись
 • Коментар BorisHes Субота, 20 січня 2018 23:22 Автор BorisHes

  Ночью анализировал содержание интернет, и к своему удивлению заметил лучший ресурс. Гляньте: [url=http://xn--80adxhks.xn--80aebbcbcdemfkhba4byaehoejh8dza3v.xn--p1ai/]http://xn--80adxhks.xn--80aebbcbcdemfkhba4byaehoejh8dza3v.xn--p1ai/[/url] . Для моих близких вышеуказанный веб-сайт оказался очень привлекательным. До свидания!

  Поскаржитись

Прокоментувати: