Центр дитячої кардіології


Відбувся благодійний концерт, присвячений 25-річчю кардіохірургії новонароджених в Україні
Раскрутка сайта раскрутка сайта 3 от Dobreff Studio.
квіт. 24

Відбувся благодійний концерт, присвячений 25-річчю кардіохірургії новонароджених в Україні

У Національній опері України відбувся благодійний концерт, присвячений 25-річчю кардіохірургії новонароджених в Україні. До доброї справи долучилася відома оперна співачка, заслужена артистка України Ольга Микитенко. В супроводі оркестру вона виконала світові класичні твори. Вела концерт Світлана Леонтьєва.

22 квітня 1992 року Ілля Ємець вперше на пострадянському просторі провів успішну операцію на серці в новонародженого. "Раніше хворим з діагнозом вроджена вада серця, навіть у західних країнах та кращих клініках, показання були тільки на пересадку серця," - розповів директор Центру Ілля Ємець. І додав, що без команди професіоналів ця життєво важлива робота просто не мала б успіху.

Збір коштів для Центру став вже доброю традицією. Восени минулого року на благодійному концерті в київському театрі оперети заспівали журналісти. Тоді вдалося зібрати майже 1 800 000 гривень. На них придбано нові рентгенівські трубки для ангіографа. Цього року на зібрані кошти планується придбати терморегулюючий апарат для проведення операцій зі штучним кровообігом. Його вартість приблизно 2,5 мільйона гривень.

Як і минулого разу представники Кондитерської компанії "ROSHEN" вирішили підтримати нашу клініку. Їхня допомога Центру стала вже доброю традицією.

Газета "Аргументи і Факти в Україні"

Газета«Дзеркало тижня. Україна»

Прокоментувати: