Центр дитячої кардіології


Наш рекорд - 1 500 000 грн.
Раскрутка сайта раскрутка сайта 3 от Dobreff Studio.
черв. 02

Наш рекорд - 1 500 000 грн.

Відбулася підсумкова прес-конференція 25-го «Пробігу під каштанами», в рамках якої організатори акції передали головному лікарю Центру Володимиру Жовніру сертифікат на суму 1 500 000 гривень. Зібрана сума в рамках Пробігу стане частиною загальної суми для придбання нового двопроекціонного ангіографічного комплексу.

«Участь в «Пробігу під каштанами» – це не лише спорт. Кожен, хто виходить на старт Пробігу, робить свій внесок в допомогу Центру, а значить, допомагає маленьким українцям з вадами серця в їх боротьбі з недугою, – коментує Ірина Кузнєцова, ініціатор і протягом 25-х років організатор «Пробігу під каштанами», Президент БФ «Пробіг під каштанами». – Варто зазначити, що з кожним роком кількість учасників Пробігу, а значить і наша допомога Центру, стає більшою. Так, в цьому році ми передаємо найбільшу за 25 років історії «Пробігу під каштанами» суму. У минулі роки на гроші, зібрані в рамках Пробігу, ми придбали і передали Центру різне обладнання – від прального комплексу і електрокотлів до унікального медичного апарату «штучне серце». У 2015 році ми придбали нову плату для ангіографічної установки, завдяки чому за минулий рік понад 2 000 дітей пройти обстеження і бути прооперованими завдяки цьому апараті».

«Благодійний «Пробіг під каштанами» вже 16 років співпрацює з Центром, і внесок кожного учасника Пробігу перетворюється в реальні основи для нашої успішної роботи і розвитку. Кардіовідділення, в якому було тільки 3 ліжка, ми перетворилися в найбільший кардіоцентр в Європі. В середньому в рік в нашій клініці проводиться майже 3000 операцій і 30 000 консультацій. При цьому, рівень смертності зараз не перевищує 1%. Звичайно, коли ми починали – не тільки без необхідного медичного обладнання, а й в складних побутових умовах – цей показник був значно вище. Зараз, в першу чергу завдяки підтримці учасників «Пробігу під каштанами» та якісному сучасному обладнанню, ми випередили європейські стандарти і поліпшили всі показники.», – говорить головний лікар Центру Володимир Жовнір

Ірина Кузнєцова подякувала всім учасникам і партнерам Пробігу. А також відмітила кожну корпоративну команду подякою. Найчисленнішою командою 9-й рік поспіль стала команда NUTRILITE від Amway, якій вдалося зібрати 2986 учасників. Тільки вона за всі роки зібрала понад 1 млн 789 тис. грн.

Томаш Мурас, генеральний директор ТОВ «Емвей Україна»: «Турбота про здоров'я і прагнення зробити життя людей кращим - головні орієнтири в щоденній діяльності компанії Amway. Пробіг символізує для нас «здоровий шлях разом» - нашу підтримку маленьким пацієнтам Центру дитячої кардіології на їх шляху до одужання і старту максимально здорового та повноцінного життя».

За весь час підтримки Центру учасники акції «Пробігу під каштанами», однієї з наймасштабніших в Україні, своїм прикладом довели, що разом допомагати легко, і зібрали понад 4 000 000 грн.

Прокоментувати: