Центр дитячої кардіології


Фонд родини Загорій продовжує допомагати Центру
Dobreff Studio создание сайтов от Dobreff Studio.
квіт. 07

Фонд родини Загорій продовжує допомагати Центру

У Всесвітній день здоров’я директор Фонду родини Загорій Леся Тарновецька та головний лікар Центра дитячої кардіології та кардіохірургії Володимир Жовнір підписали договір на поставку центрифуги РС 6 для відділення трансфузіології. Нова апаратура дозволить збільшити кількість донорів, яких можна прийняти одночасно. А це дає можливість збільшити обсяги виробництва компонентів крові на 30%.

Кров, яку здає донор, на центрифузі розподіляють на три компоненти: еритроцити, тромбоцити і плазму крові, які в подальшому використовуються для заповнення апарату штучного кровообігу чи за наявності показань для застосування компонентів донорської крові. Необхідність крові донорів завжди актуальна. Оскільки щорічно переливання потребують близько півтора мільйонів українців. Статистика говорить, що потреба в донорській крові -12 мл на одного українця.

Фахівці відділення трансфузіології Центру нагадують, що бути донором зовсім не складно. До того ж, здача крові корисна для профілактики захворювань серцево-судинної системи і сприяє самооновленню усього організму, стимуляції імунітету. А головне - врятувати людині життя.

Нагадуємо, що це не перша благодійна допомога Центру від Фонду родини Загорій. Раніше, зокрема, відділенню трансфузіології було передано дві морозильних камери FR -590 і три холодильних KN -72 для банку крові на суму 823 тисячі гривень. Всього в рамках програми «Донорська кров» Центру виділено сучасне медичне обладнання на 1 108 000 гривень. Це дало можливість врятувати понад 1000 людських життів.

Прокоментувати: