Центр дитячої кардіології


Благодійний дитячий рок-бал від Олега Скрипки
Dobreff Studio создание сайтов от Dobreff Studio.
квіт. 27

Благодійний дитячий рок-бал від Олега Скрипки

В черговий раз на підтримку Центра дитячої кардіології та кардіохірургії відбувся благодійний захід, організований Олегом Скрипкою. Цього разу -перший в Україні благодійний дитячий рок-бал. Музичне рок-дійство відбулося у Мистецькому Арсеналі.

Подібного заходу в Україні ще не проводилося. Дитячі рок-гурти, неймовірні вокалісти, акробати, повітряні гімнасти, жонглери, шоу-балет запалювали драйвом на повну. Учасники програми «Голос діти» зіграли справжній рок, виконуючи відомі композиції гуртів «Red Hot Chili Peppers», «Queen», «Моторолла» і, звісно ж, «ВВ». У концерті взяли участь сини Олега Скрипки Устим і Роман. Молодший Устим продемонстрував чудовий вокал, а Роман вправно грав на клавішах. Ведучим дитячого рок-балу став найхаризматичніший ведучий України Сергій Притула, який підтримав цей доброчинний мистецький проект.

"Ми часто проводимо творчі заходи з благодійною складової. Це дуже важливо, оскільки таким чином ми виховуємо в суспільстві почуття соціальної відповідальності. Люди приходять на наші події, спілкуються, долучаються до добрих справ. За статистикою шість з тисячі дітей народжуються з вродженими вадами серця. Завдяки мистецтву ми заробляємо гроші, на які купуємо хірургічні інструменти або обладнання. Згодом ми зустрічаємося з лікарями, бачимо дітей, яких вони врятували, сльози щастя на очах їхніх мам. Це правильний і змістовний шлях, який дає конкретні результати ", - зазначив Олег Скрипка.

Кошти збиралися на двопроекційний рентгенагіографічний комплекс, вартість якого складає 2 млн. доларів. За попередніми підрахунками зібрано понад 200 000 грн.

Вже не вперше Олег Скрипка допомагає зібрати кошти для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії, віддзеркаленням цього є дитячі благодійні вечорниці, благодійний бал, Великі французькі вечорниці “Cabaret de Charite”. В останньому брала участь відома співачка Інгрід, яка вже довгий час займається благодійністю та надає допомогу Центру. Нещодавно вона в черговий раз відвідала клініку, зустрілася з директором закладу Іллєю Ємцем. Співачка висловила свою готовність і надалі проводити благодійніи заходи на користь Центру.

Як зазначив головний лікар Центру Володимир Жовнір, протягом 10 років в Центрі було зроблено понад 10 000 операцій, в т.ч. більше половини - у дітей віком до 1 року. «Ми надзвичайно раді і дуже вдячні підтримці Олега Скрипки, який вже не в перший раз допомагає нашому Центру», - наголосив Володимир Жовнір.

Прокоментувати: