Центр дитячої кардіології

Останнім часом у Центрі збільшилась кількість іноземних пацієнтів з Молдови, Азербайджану, Іраку, Росії, Киргизстану. Тільки вчора було прооперовано маленьку пацієнтку Зайді Софію Надир якій всього 15 днів від народження.

У Київському Національному Академічному театрі оперети відбувся другий журналістський благодійний пісенний концерт. Перший пройшов 15 листопада 2016 року.

26-27 жовтня 2017 року вперше в Україні відбувся семінар з фетальної кардіології в рамках ХІІ Українського форуму вроджених вад серця. Він присвячений новій галузі у світовій медицині – фетальній кардіології, або кардіології плода.

Закликаємо проголосувати за придбання портативного УЗ-апарату для кардіологічних консультацій пацієнтів Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Закінчився благодійний книжковий марафон, який організований великим другом нашого Центру Мартою Левченко. Перша в Україні журналістська поетична збірка «Наснилися мені квітучі ружі» знайшла свого читача. Причому, не тільки в нашій країні. Книгу придбали в Канаді, Великобританії, Німеччини. Завдяки підтримці добрих людей зібрано 112 000 гривень! Як ми повідомляли раніше, ці кошти підуть на придбання хірургічного інструментарію для операційної Центру дитячої кардіології та кардіохірургії.