Центр дитячої кардіології

У Національній опері України відбувся благодійний концерт, присвячений 25-річчю кардіохірургії новонароджених в Україні. До доброї справи долучилася відома оперна співачка, заслужена артистка України Ольга Микитенко. В супроводі оркестру вона виконала світові класичні твори. Вела концерт Світлана Леонтьєва.

Напередодні благодійного концерту, присвяченого 25-річчю кардіохірургії новонароджених в Україні, представники Кондитерської компанії "ROSHEN" вирішили підтримати нашу клініку.

Напередодні Великодня до Центру завітали учні київської школи № 306, які в черговий раз подарували свято маленьким пацієнтам.

Триває підготовка до благодійного концерту, який відбудеться 21 квітня в Національній опері України. Заради благої справи виступить оперна співачка Ольга Микитенко. Концерт присвячується 25-річчю кардіохірургії новонароджених в Україні. Рівно 25 років назад Ілля Ємець провів першу на пострадянському просторі операцію на серці у новонародженого. З цього часу лікарями Центру врятовано 22 000 пацієнтів.

У Всесвітній день здоров’я директор Фонду родини Загорій Леся Тарновецька та головний лікар Центра дитячої кардіології та кардіохірургії Володимир Жовнір підписали договір на поставку центрифуги РС 6 для відділення трансфузіології. Нова апаратура дозволить збільшити кількість донорів, яких можна прийняти одночасно. А це дає можливість збільшити обсяги виробництва компонентів крові на 30%.