Центр дитячої кардіології

З нагоди Всесвітнього дня донора 20 співробітників трьох департаментів Київводоканалу зголосилися допомогти хворим дітям та пацієнтам Центру дитячої кардіології та кардіохірургії.

Відбулася підсумкова прес-конференція 25-го «Пробігу під каштанами», в рамках якої організатори акції передали головному лікарю Центру Володимиру Жовніру сертифікат на суму 1 500 000 гривень. Зібрана сума в рамках Пробігу стане частиною загальної суми для придбання нового двопроекціонного ангіографічного комплексу.

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей Київський зоопарк завітав до Центру дитячої кардіології.

Триває партнерська співпраця Центру дитячої кардіології і кардіохірургії з казахстанськими коллегами. В ці дні директор Центру Ілля Ємець спільно з лікарями Усть-Каменогорська провів дві складні операції в лікарні Східно-Казахстанської області. У пацієнтів були комбіновані пороки серця. Як кажуть самі лікарі, такий діагноз часто призводить до летального наслідку. Після ж операції життя пацієнтів стає повноцінним.

Бігати для себя та робити добро для інших – це не так вже й важко, а й навпаки - легко і з настроєм підставити плече тим, кому сьогодні потрібна допомога. 25-й ювілейний «Пробіг під каштанами» - це захід, що об’єднав тисячі людей, для яких це більше, ніж просто спортивна подія.