Центр дитячої кардіології

26-27 жовтня 2017 року вперше в Україні відбувся семінар з фетальної кардіології в рамках ХІІ Українського форуму вроджених вад серця. Він присвячений новій галузі у світовій медицині – фетальній кардіології, або кардіології плода.

Закликаємо проголосувати за придбання портативного УЗ-апарату для кардіологічних консультацій пацієнтів Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Закінчився благодійний книжковий марафон, який організований великим другом нашого Центру Мартою Левченко. Перша в Україні журналістська поетична збірка «Наснилися мені квітучі ружі» знайшла свого читача. Причому, не тільки в нашій країні. Книгу придбали в Канаді, Великобританії, Німеччини. Завдяки підтримці добрих людей зібрано 112 000 гривень! Як ми повідомляли раніше, ці кошти підуть на придбання хірургічного інструментарію для операційної Центру дитячої кардіології та кардіохірургії.

Молодіжна організація Запорізької АЕС, спільно з Дитячою художньою школою м. Енергодар, за підтримки адміністрації та профспілкового комітету, в період з червня по серпень місяць 2017р. провели благодійну акцію на підтримку Центру дитячої кардіології та кардіохірургії.

В черговий раз до Центру дитячої кардіології та кардіохірургії з виїздною благодійною акцією завітав Київський зоологічний парк.