Центр дитячої кардіології

Закликаємо проголосувати за придбання портативного УЗ-апарату для кардіологічних консультацій пацієнтів Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Закінчився благодійний книжковий марафон, який організований великим другом нашого Центру Мартою Левченко. Перша в Україні журналістська поетична збірка «Наснилися мені квітучі ружі» знайшла свого читача. Причому, не тільки в нашій країні. Книгу придбали в Канаді, Великобританії, Німеччини. Завдяки підтримці добрих людей зібрано 112 000 гривень! Як ми повідомляли раніше, ці кошти підуть на придбання хірургічного інструментарію для операційної Центру дитячої кардіології та кардіохірургії.

Молодіжна організація Запорізької АЕС, спільно з Дитячою художньою школою м. Енергодар, за підтримки адміністрації та профспілкового комітету, в період з червня по серпень місяць 2017р. провели благодійну акцію на підтримку Центру дитячої кардіології та кардіохірургії.

В черговий раз до Центру дитячої кардіології та кардіохірургії з виїздною благодійною акцією завітав Київський зоологічний парк.

У Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії триває програма підтримки дітей воїнів-прикордонників, які загинули під час антитерористичної операції. За ініціативи Громадської організації "Всеукраїнський Союз Захисників Кордону Батьківської Землі" та підтримки Центру діти мають можливість безкоштовно пройти кваліфіковане обстеження.