Центр дитячої кардіології

Директор Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії доктор медичних наук, професор Ілля Ємця виступив на засіданні Президії Національної академії наук України з доповіддю «Довголіття-Кардіо»: інноваційний досвід імплантації клапанів серця».

На адресу нашого Центру постійно приходять листи подяки. Листи вдячності приходять не тільки від мам прооперованих діток, але й від дорослих прооперованих пацієнтів, які дякують за врятоване життя.

В нашому Центрі проведено дві унікальні для України операції по імплантації протеза аортального клапану. Унікальність полягає в тому, що це відбувалось без розрізу грудини, без зупинки серця, без щтучного кровообігу. Вдалося врятувати пацієнтів у віці 77 та 78 років. Інший способі оперування з такою патологією і в такому вони не перенесли б.

У Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України відбулась прес-конференція за підсумками першого в Україні благодійного журналістського пісенного концерту.

Центр дитячої кардіології та кардіохірургії відвідала делегація з Республіки Індонезія. У її складі радник-посланник, Тимчасово Повірений у справах Республіки Індонезія в Україні Юсран Гадромі, перший секретар з економічних питань Дату Путра Персада, третій секретар з консульських питань Аді Брамасто. До складу делегації також увійшли лікарі з провідних клінік Індонезії: Іуан Дакота - кардіолог, директор медичного персоналу, Індріванто Сакіджан Атмосудігдо - завідувач групою медичного персоналу відділення дитячої кардіології та вроджених вад серця та Дікі Фахри - завідувач групою медичного персоналу відділення дитячої кардіології та вроджених вад серця Серцево-судинного центру «Харапан Кіта» (HarapanKita), Сяріф Рохімі – педіатр з перинатального центру лікарні «Харапан Кіта».