Центр дитячої кардіології

Співробітники Креді Агріколь Банку долучилися до першого етапу благодійної ініціативи «День донора у Креді Агріколь Банку». Одразу 13 співробітників здали кров для немовлят, які є пацієнтами Центру дитячої кардіології та кардіохірургії. Героями дебюту благодійної ініціативи стали Анна Волк, Оксана Гребенюк, Катерина Хоменко, Юрій Журавльов, Максим Федоренко, Юрій Литвин, Андрій Мовчан, Юрій Мартиненко, Анатолій Каморда, Анна Золотіна, Тетяна Павлусенко, Тетяна Пугарська та Вікторія Торяник.

В Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України відбулася прес-конференція у зв’язку з передачею терморегулюючого апарата для проведення операцій на відкритому серці зі штучним кровообігом.

Завдяки спільній співпраці між посольством Узбекистану в Україні та Центром дитячої кардіології та кардіохірургії у однорічної дитини Лазізбека Шаріфова з Хорезмської області (Республіка Узбекистан), з’явився шанс на життя.

З нагоди Всесвітнього дня донора 20 співробітників трьох департаментів Київводоканалу зголосилися допомогти хворим дітям та пацієнтам Центру дитячої кардіології та кардіохірургії.

Відбулася підсумкова прес-конференція 25-го «Пробігу під каштанами», в рамках якої організатори акції передали головному лікарю Центру Володимиру Жовніру сертифікат на суму 1 500 000 гривень. Зібрана сума в рамках Пробігу стане частиною загальної суми для придбання нового двопроекціонного ангіографічного комплексу.