Лабораторно-діагностичне відділення


Dobreff Studio создание сайтов от Dobreff Studio.
Лабораторно-діагностичне відділенняЛабораторно-діагностичне відділення

Лабораторно-діагностичний відділ – це самостійний підрозділ ДУ «НПМЦДКК МОЗ України». Технічне оснащення представлене обладнанням останнього покоління провідних світових виробників. Перелік досліджень не обмежений стандартними лабораторними тестами і регулярно поповнюється все більш сучасними і інформативними.

Персонал лабораторії:

В лабораторно-діагностичному відділі працюють висококваліфіковані біологи, біохіміки, цитологи. В генетичній лабораторії працюють спеціалісти з лабораторної генетики, серед них – 1 доктор біологічних наук і 2 кандидати біологічних наук.

В відділі впроваджена система управління якістю, яка забезпечує контроль точності досліджень як на рівні всієї системи, так і окремого результату пацієнта. Основні характеристики якості:

 • відповідність системи управління якістю лабораторними процесами міжнародним вимогам: стандарти ISO 9001: 2008 «Системи менеджменту якості. Вимоги »та ISO 15189: 2 012« Лабораторії медичні»;
 • регулярне підтвердження точності досліджень - участь у міжнародних програмах контролю якості EQAS (США), RIQAS (Великобританія); контроль якості у Європейській схемі підтвердження якості цитогенетичних досліджень (CEQA EQA Enrolment 2014, Оксфорд, Велика Британія) у двох категоріях тестів; українських програмах міжлабораторних порівнянь результатів досліджень (Український Референс-центр з клінічної лабораторної діагностики та метрології.

Сучасне обладнання дозволяє контролювати всі процеси обміну в організмі. Це забезпечується завдяки різним підрозділам ЛДВ, таким як:

 • експрес – лабораторія реанімації;
 • біохімічна лабораторія;
 • клінічна лабораторія;
 • генетична лабораторія;
 • лабораторія мікробіології та бактеріології.
Експрес – лабораторія безпосередньо приймає участь у активному лікувальному процесі, обумовлює ті чи інші дії клініцистів. Це здійснюється завдяки проведенню експрес – аналізів для контролю за станом гомеостазу в умовах операційних втручань та в післяопераційний період. Протягом 5-7 хвилин можна отримати 10 вимірювальних показників (кислотно –лужний стан, електроліти та метаболіти) та 14 розрахункових. При цьому головною умовою успішної роботи експрес – лабораторії є розміщення її у відділенні реанімації та інтенсивної терапії.
 

У генетичній лабораторії виконуються цитогенетичні дослідження та видається звіт з кінцевим результатом діагностики згідно діючих європейських протоколів проведення цитогенетичних і молекулярно-цитогенетичних досліджень і може надаватися вичерпна науково-методична інформація про аналіз та сучасна науково-медична інформаціа щодо захворювання, яке діагностується даним методом.

Бактеріологічні дослідження проводяться за допомогою середовищ і реактивів провідних компаній: «BioMerieux» (Франція), "Bio-Rad» (Франція), істотною перевагою яких є висока чутливість та специфічність. Автоматизація досліджень приводить до скорочення часу отримання результату до 48-72 годин.

Необхідну інформацію Ви можете дізнатися по телефону: 284-03-24; 206-50-03 та електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Завжди Вам раді.

 

Допомога Центра

 • Обстеження

  Ехокардіографія, пренатальне ЕХО-КГ, електрокардіографія (ЕКГ), цілодобове (холтерівське) моніторування ЕКГ.

 • Реабілітація

  Допоможемо не тільки стати здоровими Вам та Вашим дітям, але й зберехти здоров'я впродовж багатьох років!

 • Лікування

  Медикаментозна терапія. Оперативне лікування: Операції, Рентгенендоваскулярні операції.

 • Отримати допомогу

  Тут вказано яким чином потрапити на лікування до нашої установи