Dobreff Studio создание сайтов от Dobreff Studio.

Жовнір Володимир Аполлінарійович

Народився 21 грудня 1966 року. Закінчив Київський медичний інститут імені Богомольця. Основна вища освіта: медична, напрямок - педіатрія. Почав працювати санітаром з 1987 року на станції швидкої допомоги. Відпрацювавши 2 роки, перейшов працювати фельдшером (1 рік), після цього працював медбратом в Інституті Яновського. По закінченню медінституту, у 1992 році прийшов у ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова НАМН України» анестезіологом.

Пропрацювавши рік у відділенні набутих вад серця, Володимир Аполлінаріевіч з 1993 року почав працювати в недавно сформованому відділенні реанімації та кардіохірургії новонароджених, під керівництвом І.М.Ємця. Тут, до 2000 року - у відділенні кардіохірургії та реанімації новонароджених (анестезіологом), потім став завідуючим цього відділення. 

 • 2003 р.
  перейшов у щойно відкритий Центр дитячої кардіології та кардіохірургії
 • 2006 р.
  захистив кандидатську дисертацію
 • 2008 р.
  став головним лікарем Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії
 • З 2010 р. 
  головний позаштатний спеціаліст міністерства охорони здоров'я України з дитячої анестезіології та інтенсивної терапії
 • 2013 р.
  присвоєно звання - заслужений лікар України
 • 2015 р.
  захистив докторську дисертацію

Наукові інтереси: безкровна хірургія у дітей з вродженими вадами серця, легенева гіпертензія, стовбурові клітини, нанотехнології, новітні методики лікування та медикаменти які пов'язані з інтенсивною терапією, (ЕКМО) екстракорпоральна мембранна оксигенація.

Хоббі: спорт (бокс, плавання, лижі); соціальна діяльність яка дозволяє оптимізувати лікування дітей з вродженими вадами серця (благодійні акції, партнерські програми, суспільно-освітні проекти).

Життєве кредо: Навчатися, рухатися і не зупинятися на досягнутому.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.