Раскрутка сайта раскрутка сайта 3 от Dobreff Studio.

Ганна Михайлівна Воробйова

Доктор медичних наук – 1987 р., професор – 2015 р, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки – 2005 р., Заслужений діяч науки і техніки України – 2012 р.

Автор понад 300 наукових публікацій у провідних світових виданнях, з них 11 статей за кордоном, в тому числі - 3 монографій, 16 авторських винаходів та патентів на винаходи, має 5 авторських свідоцтв на наукові твори. Веде науково-педагогічну роботу, під її науковим керівництвом захищено кандидатські дисертації. Має 4 диплома Національної академії медичних наук України за виконання фундаментальних НДР визнаними як найкращі.

 • 1965 р.
  закінчила Державний Новосибірський Медичний інститут, за спеціальністю «Лікувальна справа»
 • 1966 -1969 рр.
  навчалась в аспірантурі Інституту вірусології поліоміеліта Академії Медичних Наук СРСР, м. Москва і закінчила з захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук.
 • 1970 р.
  молодший науковий співробітник відділу імунології Інституту клінічної та експериментальної медицини АМН СРСР у м. Новосибірську.
 • 1974 р.
  молодший науковий співробітник відділу мікробіології Інституту колоїдної хімії та хімії води АН України м. Києва.
 • 1987 р.
  захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук із спеціальності вірусологія.
 • 1987 р.
  завідуюча відділом імунології науково-дослідного Інституту клінічної та експериментальної хірургії (нині інститут трансплантології та хірургії ім. P.O. Шалімова НАМН України.).
 • 1993 р.
  завідуюча відділом клінічної імунології в НДІ серцево-судинної хірургії МОЗ України (нині Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова НАМН України).
 • 2009 р.
  по теперішній час вчений секретар ДУ «НПМ ЦДКК МОЗ України».

Дійсний член Асоціації серцево-судинних хірургів України.

За освітянську роботу по підготовці спеціалістів фельдшер-лаборантів нагороджена бронзовою медаллю ВДНХ «За успіхи в народному господарстві УРСР».