Раскрутка сайта раскрутка сайта 3 от Dobreff Studio.

Стентування коронарних артерій - малотравматична маніпуляція на серці, що дозволяє без розрізу усунути атеросклеротичне звуження судин. У всьому світі стентування успішно допомагає пацієнтам вилікувати біль у серці, атеросклероз, інфаркт міокарда та інші прояви ішемічної хвороби серця. Суть операції стентування полягає в розширенні ураженої артерії спеціальним балончиком і установці високотехнологічної «пружинки» - стента, який відновлює кровопостачання міокарда.

Кому може допомогти стентування?

Показання до операції грунтуються в першу чергу на даних коронарографії - незамінного дослідження в кардіохірургії. Якщо є поодинокі ураження коронарних судин - саме процедура стантування є оптимальним лікуванням.

Як це робиться?

Перевага методу - малотравматичність. Всі втручання проводяться через невеликий прокол на стегні чи передпліччі. Через судини стент доставляється і під контролем рентгена встановлюється в уражене місце в судині.

Відновлювальний період. Вже через 2-3 дні пацієнти виписуються додому, й відразу повертаються до повноцінного життя без болю в серці.

Спеціалісти нашого відділення екстренної рентгенхірургічної допомоги успішно лікують дану патологію

Контактні дані:

Завідуючий відділенням Кузьменко С.А.
тел: 0668255777
Інтервенційний кардіохірург Маньковський Г.Б.
тел: 0672403003