Раскрутка сайта раскрутка сайта 3 от Dobreff Studio.

Багато батьків, дізнавшись про те, що їх крихітка страждає від вродженої вади серця, дивуються і обурюються з приводу того, що вада серця не була виявлена вчасно під час ультразвукового дослідження жінки під час вагітності. На жаль, подібні випадки дійсно трапляються. Відбувається це з різних причин - недостатньо високий рівень кваліфікації лікаря або ж старе обладнання в районних поліклініках, або ж особливості системи кровообігу плода, що не дозволяють виявити деякі види вад серця.

Вроджені вади серця є найбільш частим вродженим дефектом. Такі вади зустрічаються у 6-8 дітей з 1000 новонароджених. Поширеність не сильно відрізняється від країн, віку батьків та їх стилю життя. В Україні кожного року народжується близько 4,5-5 тисяч дітей, а у світі близько 1 млн дітей мають вроджену ваду серця.

Приблизно 7—12% вроджених вад серця передаються спадково. Це означає, що якщо ми беремо загальну популяцію людей, то ймовірність, що у другому поколінні буде вроджена вада, дорівнює 7—12%. Причиною можуть бути несприятливі для здоров’я умови праці. Наприклад, якщо майбутня мама працює на лакофарбовому заводі...

Вроджена вада серця – це проблема в структурі серця немовляти, яка була сформована внутрішньоутробно між 2 та 8 тижнем вагітності та присутня з часу народження дитини. Ці дефекти можуть охоплювати стінки серця, клапани в середині серця та артерії і вени навколо серця, які перекачують кров до тіла людина.

Вади серця можуть порушувати нормальний потік крові через серце.

  • Потік крові може бути:
  •  Уповільнений 
  •  Текти в неправильному напрямку або в неправильне місце
  •  Або ж бути повністю заблокованим

Існує багато типів різних вроджених вад серця. Вони класифікуються починаючи від простих вад без симтомів до складних або критичних вад, які загрожуть життю дитини.