Dobreff Studio создание сайтов от Dobreff Studio.

Обстеження та лікування іноземців, що страждають на захворювання серця та судин.

Щорічно в нашому центрі проходять обстеження та лікування десятки іноземців, що страждають на захворювання серця та судин. В Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії рятують життя громадянам Молдови, Казахстану, Азербайджану, Киргизстану,  Узбекистану, Турції,  та інших країн. До нас постійно звертаються ті, кому відмовлено в провідних клініках Європи – унікальний досвід наших лікарів дозволяє рятувати життя та здоров’я пацієнтам в найскладніших випадках.

Професіоналізм

Найвищий рівень якості медичної допомоги підтверджує статистика нашого Кардіоцентру. За показниками ефективності лікування та кількістю операцій наша установа не поступається провідним клінікам світу.

Наші традиції

Поєднання школи вітчизняного хірурга зі світовим ім’ям – Миколи Амосова, та вмінь провідних спеціалістів світу.  З нами налагодили співпрацю провідні фахівці та клініки Європи та Азії.

Звертаючись до нас ви можете бути впевнені:

  • Вам нададуть високопрофесійну діагностичну, лікувальну та реабілітаційну допомогу на найсучаснішому обладнанні
  • Індивідуальний підхід до кожної проблеми. Участь у вашому лікувальному процесі приймуть найкращі спеціалісти
  • Перебування у палатах високого рівня комфорту та устаткування
  • Чуйне ставлення персоналу та спеціалістів до ваших потреб

В нас ви будете відчувати себе особливим гостем – разом з лікарями та медичними сестрами ви пройдете весь шлях до одужання найбільш комфортним для вас способом. Персональний спокій та комфорт пацієнта – одна з важливих ланок ефективного лікування і невід’ємний елемент лікувального процесу в Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії.

Дізнатись більше: 

+38 (044) 238-78-07
+38 (044) 206-50-08