Dobreff Studio создание сайтов от Dobreff Studio.

Рятувати більше життів разом. Партнерські програми для зарубіжних установ та спеціалістів. 

Важливим напрямком роботи нашого Центру є міжнародна співпраця. Партнерські освітні програми з іншими клініками, налагодження телемедичного зв'язку. Проведення спільних консиліумів, розбір найскладніших пацієнтів за допомогою технологій телемедицини. Обмін досвідом та програми стажування – все це заради найвищої цінності – життя та здоров'я пацієнта.

Бажаєте стати другом та партнером кардіоцентру? Дізнатись більше про можливості співробітництва? E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Партнерство

Наш Центр відкритий до пропозицій співпраці з медичними установами, дослідними інститутами, благодійними фондами та фізичними особами, мета яких – покращення надання медичної допомоги всім, хто страждає на вроджені та набуті вади серця.

Переваги

Партнерство з нашою установою гарантує наступні переваги:

  • Співпраця з найбільшим науково – практичним кардіоцентром Центральної Європи.
  • Втілення спільних наукових та освітніх програм.
  • Організація регулярних телемостів, обмін досвідом.
  • Спільні наукові конференції.

Спільна мета

Ми прагнемо об'єднувати зусилля заради високої мети – життя та здоров'я наших пацієнтів. Ми вже співпрацюємо з провідними клініками та спеціалістами з усього світу. Прагнете рятувати більше та краще – приєднуйтесь!