Анестезіологічне відділення


Раскрутка сайта раскрутка сайта 3 от Dobreff Studio.
Анестезіологічне відділенняАнестезіологічне відділення

При оперативному втручанні велика увага приділяється не тільки безпосередньому виправленню вади серця, а й максимальній безпеці та комфорту пацієнта, мінімізації ризику ускладнень для інших органів і систем. Особливо це важливо при операціях зі штучним кровообігом. Наші анестезіологи володіють широким спектром маніпуляцій та інструментальних досліджень, саме тому пацієнти під час операції максимально захищені. 

Лікарями нашого Центру проводиться анестезіологічне забезпечення кардіохірургічних операцій у пацієнтів віком від декількох годин (вперше в світовій медицині) з масою тіла від 800 грамів і до хворих похилого віку з великою кількістю супутніх патологій. В операційній є можливість проводити черезстравохідне ехокардіографічне дослідження серця, контролювати стан легень і повітроносних шляхів за допомогою бронхоскопії, стежити за кисневим насиченням крові мозку за допомогою церебральної оксиметрії.

Наші анестезіологи володіють широким спектром маніпуляцій та інструментальних досліджень, саме тому пацієнти під час операції максимально захищені.

 

Допомога Центра

 • Обстеження

  Ехокардіографія, пренатальне ЕХО-КГ, електрокардіографія (ЕКГ), цілодобове (холтерівське) моніторування ЕКГ.

 • Реабілітація

  Допоможемо не тільки стати здоровими Вам та Вашим дітям, але й зберехти здоров'я впродовж багатьох років!

 • Лікування

  Медикаментозна терапія. Оперативне лікування: Операції, Рентгенендоваскулярні операції.

 • Отримати допомогу

  Тут вказано яким чином потрапити на лікування до нашої установи