Центр дитячої кардіології

Центр дитячої кардіології та кардіохірургії

Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії це:

  • Двадцятирічний досвід впровадження і розвитку дитячої кардіології та кардіохірургії в Україні. Більш 10000 врятованих життів.
  • Професіонали, які присвятили своє життя справі порятунку дітей з вродженими та набутими вадами серця. найбільший кардіохірургічний центр Європи (більше 1500 операцій на рік).
  • Стрімко розвивається сектор дорослої медицини європейського рівня. передові медичні технології, реалізовані в методах лікування і обладнанні.
  • Інтеграція української медицини в міжнародне медичне співдружність з допомогою запровадження телемедицини.
  • Розробка та впровадження інноваційних медичних технологій в практику охорони здоров'я України.
  • Яскравим прикладом є програма порятунку немовлят з вродженими вадами серця: COR-D

Про нас

На Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України покладено функцію профільного закладу системи охорони здоров'я щодо надання лікувальними закладами України організаційно-методичної допомоги з питань дитячої кардіохірургії, консультативно-діагностичної, кардіохірургічної, реабілітаційної допомоги дітям з вродженими вадами серця та судин, із впровадження сучасних наукових досягнень у лікувальну практику, а також з координації діяльності постворення мережі кардіохірургічної допомоги дітям раннього віку.

Виходячи з цих функцій Центром дитячої кардіології та кардіохірургії визначені основні напрямки діяльності:

1. Лікувально-хірургічне. Сьогодні в Центрі з успіхом проводяться всі відомі операції на серці: SENNING, ARTERIAL SWITCH, ROSS, AV комунікації та ін. Крім того виконуються пластичні операції на клапанах у дітей старшого віку без застосування синтетичних матеріалів. Персоналом Центру накопичений унікальний досвід до- і післяопераційної інтенсивної терапії новонароджених.

2. Науково-практичне. Центр з успіхом веде подальшу розробку теоретичних принципів кардіохірургії. За останні роки фахівцями Центру видано близько 300 наукових публікацій. Створюється база для підготовки професіоналів у сфері дитячої кардіохірургії.

3. Організаційно-методичне. Йдеться, зокрема, про створення нових регіональних дитячих кардіохірургічних центрів. Центр розробляє і впроваджує нові види операцій і діагностики, консультує фахівців регіональних центрів за допомогою новітніх мультимедійних технологій таких як телемедицина. На Кардіоцентр покладені функції організаційно-методичного та навчального характеру.