12-й Український форум вроджених вад серця: «Перший семінар з фетальної кардіології»


Dobreff Studio создание сайтов от Dobreff Studio.

На базі нашого Центру 26-27 жовтня 2017 відбудеться 12-й Український форум вроджених вад серця: «Перший семінар з фетальної кардіології».

Місце проведення – м. Київ, на базі Центру (вул. Чорновола, 28/1).

Актуальні теми, що будуть висвітлені: проблеми діагностики і ведення вагітності при вродженій ваді серця у плода, фетальна кардіологія, перинатальне ведення при критичних вроджених вадах серця, ендоваскулярні втручання при критичних вроджених вадах серця і рання кардіохірургічна допомога.

У форумі приймуть участь провідні спеціалісти в галузі охорони здоров’я України, Національної академії медичних наук України, акушери-гінекологи, дитячі кардіологи, дитячі реаніматологи-анестезіологи.

12-й український форум вроджених вад серця: «Перший семінар з фетальної кардіології» включено до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2017 році.

З питань щодо участі в конференції звертатися до Організаційного комітету за тел.: 044-206-50-10, (093) 957-85-19; (096) 752-56-33 Василига Ольга Володимирівна або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Програма форума