Зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Азербайджан в Україні Азером Худаяром оглу Худієвим

Директор Центру дитячої кардіології та кардіохірургії Ілля Ємець і головний лікар Володимир Жовнір зустрілися з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Азербайджан в Україні Азером Худаяром оглу Худієвим. Зустріч відбулась в рамках тривалої співпраці між Центром дитячої кардіології та кардіохірургії і Республікою Азербайджан. Під час зустрічі Ілля Ємець розповів, зокрема, про досвід допологової (пренатальної) діагностики вад серця у плоду, надання допомоги новонародженим. Особливо наголосив на досягненнях програми CorD, яка передбачає використання пуповинної крові при оперуванні новонароджених.
Високоповажного Посла також було проінформовано про успіхи у програмі «Довголіття-кардіо», яка передбачає надання всебічної кардіо-допомоги людям літнього віку. Також Ілля Ємець поінформував про досвід роботи Центру з Національним Олімпійським комітетом України.
Пан Посол подякував Іллі Ємцю за врятованих в Центрі пацієнтів з Азербайджану і висловив надію на подальшу співпрацю з кращою кардіоклінікою Європи.
За підсумками зустрічі було прийнято рішення щодо робочої поїздки директора Центру Іллі Ємця з групою фахівців нашої установи до Азербайджану. Планується проведення зустрічей з азербайджанськими колегами, консультацій, лекцій, майстер-класів тощо.