Врятуй серце дитини!

Топ-ведуча телеканалу NEWSONE Діана Панченко вважає своїм покликанням – допомагати людям знайти правду. Та це ще не все. Діана закликає всіх долучитися до благодійного проекту – допомогти новонародженим з вадами серця. Він проводиться за підтримки Української Біржі Благодійності.
Мета проекту – збір коштів для інфузійних станцій, які використовують під час операції і реабілітаційного періоду. Без інфузоматів не проходить жодна операція. Без них неможливий і реанімаційний період. Вони безупинно забезпечують цілодобову роботу життєво важливих органів і систем організму. Інфузійні станції роблять процес більш надійним і контрольованим. Вони суттєво подовжують термін роботи інфузоматів, а також мережевих кабелів, які досить швидко виходять з ладу.В одну станцію для інфузії можна встановити до чотирьох насосів в будь-якій конфігурації.
Центр дитячої кардіології та кардіохірургії потребує тринадцять станцій, особливо гостро – три для операційних. Старі станції зношені морально і фізично, не підлягають ремонту. Ми хочемо це виправити і збільшити кількість успішних операцій, а, отже, допомогти зберегти ще більше життів.
«Я закликаю вас об’єднатися та зібрати суму для купівлі медичного обладнання для Центру. Разом нам легше буде зібрати всього 111 045 гривень на закупівлю 3-х інфузійних станцій, аби врятувати тисячі сердечок, які тільки почали битися», – говорить Діана Панченко.

Підтримати