Відбувся фестиваль бойових мистецтв «Серце воїна»

9 грудня 2018 року у будинку культури КПІ відбувся фестиваль бойових мистецтв «Серце воїна». Це свято здоров’я, сили та бойового духу.

Всі зібрані кошти фестивалю будуть передані Центру дитячої кардіології та кардіохірургії на ремонт фібробронхоскопу Olympus BF-XP60, необхідність якого обумовлена ​​діагностичними дослідженнями і лікуванням дихальних шляхів у новонароджених.

Основна ідея фестивалю – зробити дітям справжнє, незабутнє свято, мотивувати їх тягнутися до хорошого і світлого. Показати, що спорт і бойові мистецтва – один із кращих пріоритетів в розвитку сильної і міцної держави.

У фестивалі взяли участь школи бойових мистецтв з карате, тхеквондо, айкідо, тайського боксу, капоейра, кунг-фу, кудо, боксу. Виступали також Циркове естрадне училище, виконавці на барабанах, гімнасти, а також артисти Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва.

Учасників фестивалю привітав головний лікар Центру Володимир Жовнір. Він подякував федерації Дао Кунг-фу України та Всеукраїнському благодійному фонду “Крона” за організацію та проведення прекрасного свята. Особисто подякував президенту федерації Дао Кунг фу України Дмитру Семенову, який став ініціатором цього дійства та який неодноразово брав участь у благодійних акціях на користь Центру.