Відбулось Різдвяне свято «Імпульс Різдва»

За сприянням Фонду “Дитяче серце” 25 грудня у ТРЦ Атмосфера відбулось Різдвяне свято під назвою «Імпульс Різдва», в рамках акції «Твори дива – підтримуй імпульс». Співорганізатором свята стали Babyphotostars та Студия ReD Foxes, технічний партнер IDEALSECRETS та інформаційний партнер Bon Kids.
Мета акції – збір коштів на придбання для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії кардіонавігаційної системи EnSite, вартість якої 6 199 580 грн., на яку залишилось зібрати 1 млн. 69 тис. грн.
“Для того, щоб правильно вилікувати, потрібно зробити процедуру картування серця, виявити місця, які викликають порушення. Це можна зробити лише за допомогою спеціального обладнання. Апарат дасть шанс на одужання багатьом дітям. В Україні лише за рік народжується близько 5 тис. малюків із вадами серця”, – зазначив головний лікар Центру Володимир Жовнір.
​Кожний з присутніх на святі мав можливість поринути в різдвяний світ чудес, побачити виступ запальних вихованців студії чирлідерок №1 в Україні RED FOXES. Побувати на показі Fashionshow колекцій одягу від світових брендів і провідних українських дизайнерів – ТМ Choupette UA, LesPetitesCheries, ТМ LuckyFriend,VolokhovaConcept, BY VEL Byvelasca, GUFO kids.
Запрошені гості мали можливість взяти участь у розіграші подарунків від партнерів заходу Чудобокси, HuntersGame, Конюшня Бутенка, PitchPrint. А також виграти неймовірну подорож від партнера Авіакомпанії МАУ Fly UIA – сертифікат на 3 авіаквитки за маршрутом Київ-Львів-Київ.
Сюрпризом свята стала зустріч із зірками спорту та шоу-бізнесу. Серед запрошених гостей були присутні Олег Скрипка, Павло Шилько, Потап.
Ведучими свята стали зіркові діти Варвара Кошева та Андрій Потапенко, Людмила Харів та Геннадій Попенко.
Вітання від НОК передала Ольга Солодуха, керівник комісії атлетів. Подарунки для дітей, пацієнтів Центру та учасників свята підготували Національний Олімпійський комітет, магазин іграшок «Розумашка», компанія Kids Line, магазин Angels. Призи від Время и Стекло, Мозги, Мишель Андраде та Монатіка.
Свій внесок для акції «Твори дива – підтримай Імпульс» можна зробити на ресурсі Української Біржі Благодійності за посиланням:

https://ubb.org.ua/project/4678