Телеканал NEWSONE рятує серця дітей

Під час акції «Врятуй серце дитини!» команді телеканалу NEWSONE вдалося зібрати майже 150 000 гривень на закупку життєво необхідних апаратів для рятування маленьких пацієнтів Центру. Нагадаємо, що днями раніше стартував благодійний проект – допомога новонародженим з вадами серця, Ініціатором цього проекту стала топ-ведуча телеканалу NEWSONE Діана Панченко.
Ціллю благодійної акції став збір коштів для інфузійних станцій, які використовують під час операції і реабілітаційного періоду. Без інфузоматів не проходить жодна операція, неможливий також і реанімаційний період. Вони безперервно забезпечують цілодобову роботу життєво важливих органів і систем організму.
«Завдяки команді телеканалу NEWSONE та ведучій Діані Панченко, наш Центр отримає чотити інфузійні станції. З цим обладнанням наші пацієнти отримають абсолютно нову якість лікування», – говорить Володимир Жовнір головний лікар Центру.
«Важко залишитись байдужою коли бачиш, що новонароджені борються за життя з перших днів. Звичайно, не завжди державного фінансування вистачає, тому ми вирішили своїми силами за можливості полегшити роботу лікарів. Звичайно команда NEWSONE і надалі буде приєднуватися до таких хороших ініціатив», – зазначила Діана Панченко
Нові інфузійні станції з’являться у Центрі вже в листопаді цього року.