Створення Київського міського дитячого кардіологічного центу на базі нашого Центру

Сьогодні Центр дитячої кардіології та кардіохірургії відвідав Київський міський голова Віталій Кличко. Темою зустрічі стало створення комунального некомерційного підприємства «Київський міський дитячий кардіологічний центр» на базі Центру дитячої кардіології та кардіохірургії.
Ідея такого закладу у місті Києві виникла давно, адже за останні роки кількість пацієнтів з вродженими вадами серця зросла, а відповідно зросла потреба у своєчасному наданні медичної допомоги. Тому 3 вересня 2020 року на засіданні Київської міської ради було прийнято рішення про створення відповідної спеціалізованої медичної установи. На зустрічі був Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, він подякував Іллі Ємцю за надання високоспеціалізованої кардіодопомоги українським олімпійцям.

На зустрічі з Київським міською головою також був Голова Ради Федерації роботодавців України, голова опікунської ради Центру Дмитро Олійник.

«На сьогодні є гостра потреба в створенні столичного центру, який би надавав високоспеціалізовану кардіологічну та кардіохірургічну допомогу Киянам» – зазначив Ілля Ємець