Рятуємо іноземних пацієнтів

Центр дитячої кардіології та кардіохірургії відвідали Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Худієв Азер Худаяр огли, Надзвичайний і Повноважний Посол Ісламської Республіки Афганістан в Україні Сардар Мохаммад Рахман Огли, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Казахстан в Україні Ордабаєв Самат Ісламович, Надзвичайний і Повноважний Посол Киргизької Республіки в Україні Шаріпов Жусупбек Шаріпович, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Руслан Болбочан, Надзвичайний і Повноважний Посол Палестини в Україні Мохаммед Аль-Асаад, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Таджикистан в Україні Холбобоев Файзулл Самадович та тимчасово повірений у справах Туркменістану в Україні Сапаралієв Какаджан Гокович.
Директор Центру Ілля Ємець розповів про унікальні здобутки клініки. Основний акцент було зроблено на досвіді пренатальної діагностики. Розроблена Центром методика дозволяє виявити ваду серця у плода на 18-20 тижні вагітності. Програма CorD, яка була розроблена у Центрі, і використання пуповинної крові під час операцій на серці новонароджених в перші години життя дала початок розвитку науки і практики у нашому Центрі.
Український метод викликав неабияку зацікавленість в Європі, США, Індії, Республіці Корея.
У рамках програми пренатальної діагностики Центр здатен надавати висококваліфіковану медичну допомогу пацієнтам, у тому числі – тих країн, Посли яких були запрошені на зустріч.
Кандидат медичних наук, завідувач відділенням Центру Андрій Куркевич розповів про досвід пренатальної діагностики. Він відмітив, що найбільших результатів у рамках пренатальної діагностики досягнуто з пацієнтами із Молдови.
Високі гості висловили готовність сприяти в організації лікування своїх співвітчизників у рамках науково-практичних програм, які успішно реалізуються у Центрі.