Рекордна сума 2 000 000 грн. для порятунку маленьких сердець

В Центрі дитячої кардіології відбулась прес-конференція за підсумками 26-го «Пробігу під каштанами». Його організатори передали символічний чек на рекордну суму – 2 000 000 грн. Вони підуть на закупівлю медичного обладнання для порятунку життів маленьких пацієнтів із вадами серця.
Нагадаємо, 3 червня в Києві відбувся 26-й «Пробіг під каштанами», на благодійну дистанцію якого вийшла рекордна кількість учасників – 15 820 людей та рекордна кількість корпоративних команд – 380.
– З кожним роком Пробіг об’єднує навколо великої мети все більше людей. Цього року ми встановили одразу кілька нових рекордів: максималь-на кількість учасників, максимальна кількість корпоративних команд, а головне — максимальна сума зібраних коштів. Сьогодні ми передаємо цей си-мволічний чек на рекордну суму для кардіоцентру, де рятують тисячі життів, – розповіла Ірина Кузнєцова, ініціатор і організатор Пробігу. – Дякуємо усім партнерам, медіа-партнерам, командам та кожному з учасників, які до-лучилися та власним прикладом показали, що робити хороші речі – просто!
«Пробіг під каштанами» збирає кошти для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії з 2002 року. За цей час було куплено перший в Україні апарат «штучне серце», апарат-контрапульсатор ЦС 300, який підтримує кров’яний тиск маленьких пацієнтів під час операції, замінено плату в ангіографі, встановлено автономне опалення та закуплено інше медичне обладнання та витратні матеріали.
– Між операційною та реанімацією у нас є кімната, де батьки очікують, поки лікарі рятують їхніх малюків, – зазначив головний лікар Центру Володимир Жовнір. – Одна стіна цілком завішана чеками, які з року в рік передають нам організатори пробігу. Щороку сума збільшилася. Це означає, що ми можемо придбати нове обладнання, а отже – врятувати більше життів.
Цього року 350 дітей, яких прооперували у Центрі, утворили «Команду здійсненої мрії», яка традиційно взяла участь у «Дитячому пробігу». На старт вийшли також понад 300 співробітників Центру.