Рання діагностика вроджених вад серця стає можливою

У нас чудова новина! Тепер в нашому Центрі є можливість надзвичайно ранньої діагностики вроджених вад серця у плода – з 10 по 16 тижні вагітності.

Така можливість з’явилась завдяки благодійній допомозі компанії pdfFiller Україна, яка передала Центру обладнання для трансвагінального ультразвукового дослідження вагітних.

Це дослідження дозволить дуже рано виявляти серйозні проблеми з серцем у плода, оцінювати ризики для життя дитини та визначати подальшу тактику спостереження та народження малюка.

В Україні це перший такий досвід, адже до цього часу жінка могла дізнатись про наявність вродженої вади серця у плода лише на 20-му тижні вагітності.

Проводити ранню діагностику будуть наші фахівці:
Андрій Куркевич, к.мед.н., завідувач поліклінічним відділенням Центру, лікар-кардіолог, фахівець з пренатальної діагностики;
Анна Павлова, к.мед.н., дитячий кардіолог, спеціаліст з кардіології плода Центру, секретар Української асоціації дитячої кардіології, член Європейської асоціації дитячої кардіології.

Поки що це обстеження буде проводитись лише по суботах. Запис на прийом (до 16 тижня вагітності) за телефоном: (063) 5882667.

Запис вагітних з 17 по 40 тижні здійснюється, як і раніше, через реєстратуру за телефоном: (044) 2387807.