“Пробіг під каштанами” допомагає рятувати дітей

Завдяки одній з наймасштабніших благодійних акцій в Україні «Пробігу під каштанами» в нашому Центря з’явилось чимало медичного обладнання. Тільки за підсумками минулорічного, 27-го заходу, було зібрано рекордну суму – 2 800 000 грн. На них, зокрема, придбано чиллер – систему охолодження для медичного обладнання.
Засновник благодійного проекту Ірина Кузнєцова разом з головним лікарем Центру Володимиром Жовніром прийняли обладнання в експлуатацію. «Ми вже протягом майже 20 років збираємо кошти саме для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії, – зазначила Ірина Кузнецова. – І пишаємося тим, що робимо помітний внесок задля рятування дітей, нашого майбутнього».
Володимир Жовнір подякував організаторам акції та висловив надію, що її проведення буде й надалі спрямовано на потреби Центру. «Участь в акції традиційно прийняли співробітники Центру та маленькі пацієнти, яких у нас прооперували. А в загалі на старт пробігу вийшла рекордна кількість киян та фізкультурників з багатьох куточків України».