Підтримайте високваліфіковане безкоштовне кардиообстеження дітей киян

Закликаємо проголосувати за придбання портативного УЗ-апарату для кардіологічних консультацій пацієнтів Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Завдяки отриманню цього апарату діти киян будуть мати можливість високопрофесійного безкоштовного обстеження, обминаючи міські та приватні поліклініки, витрачаючи дорогоцінний час та кошти.

Щорічно в Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії проводять понад 32 тисяч обстежень. Лише за 2016 рік госпіталізовано більше 4500 і проведено біля 3000 операційна безкоштовній основі.

Зараз ми прагнемо назбирати мінімально 1000 голосів киян, аби отримати фінансування проекту. Завдяки вашим голосам Центр зможе отримати високоточну, сучасну ультразвукову систему, що дозволяє швидко діагностувати серцево-судинні захворювання у дітей. Апарат передбачає можливість проведення обстеження безпосередньо біля ліжка пацієнта.

Відтак 1 ваш голос за наш проект – це можливість для 32 тисяч дітей пройти високопрофесійне обстеження та точну діагностику захворювання.

Підтримати нас можна тут: https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/155