Підписано меморандум про співпрацю з Національним олімпійським комітетом України

Науковий парк «КАРДІО ПЛЮС» приймав на базі свого засновника ДУ «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України» делегацію Національного олімпійського комітету України, що очолює Сергій Назарович Бубка, Член виконкому Міжнародного олімпійського комітету, Олімпійський чемпіон, Герой України.

У результаті зустрічі між науковим парком «КАРДІО ПЛЮС» та Національним олімпійським комітетом України було підписано меморандум про співпрацю, предметом якого є встановлення партнерських відносин і розвиток довгострокової, ефективної та взаємовигідної співпраці та взаємодії обох сторін. Реалізація підписаного меморандуму передбачатиме вирішення питань, пов’язаних з практичним медичним супроводом спортсменів, зокрема олімпійського резерву, післядипломним навчанням спортивних лікарів, тренерів, а також спільної наукової та навчальної роботи. Підписаний меморандум є базовим документом для створення програми збереження материнства у спорті, зокрема у спорті великих досягнень.

Довідка: науковий парк «КАРДІО ПЛЮС» – перший науковий парк України медичного спрямування, створений з метою розвитку науково-технічної та інноваційної діяльності у сфері охорони здоров’я та підтримки високотехнологічних досліджень в області кардіології та кардіохірургії. Ініціаторами створення наукового парку «КАРДІО ПЛЮС» виступили Ілля Миколайович Ємець, директор державної установи «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України», та Дмитро Аркадійович Буряк, голова ради директорів групи компанії De Vision.