Музика зцілює серця

​В Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України відбулась передача медичного обладнання за підсумками V щорічної благодійної гала-вечері «Музика зцілює серця».
Захід відбувся у готелі Hilton. Завдяки йому вдалося зібрати 1 000 000 грн. на придбання системи Medtroniс autoLog IQ для реінфузії крові в операційне відділення Центру. Це обладнання усуває необхідність використання донорської крові і тим самим зменшує ризик внесення інфекцій, які передаються з кров’ю.
​Ведучими гала-вечері були Павло Шилько та Марися Горобець. Яскравим та несподіваним сюрпризом для гостей став виступ найпопулярнішого українського виконавця MONATIK, який зазначив: «Я завжди думав, що добрі справи робляться тихо. Насправді, про них потрібно кричати. Ми з вами маємо подавати добрий приклад». Також виконавці Артем Півоваров, Юлія Voice, Дмитро Лібра, дует Анна-Марія, Влада Яковлева зробили цей вечір незабутнім.
Під час аукціону можна було придбати унікальні лоти – тенісну ракетку Еліни Світоліної, фірмову футболку та кепку, підписану Фернандо Алонсо, а також унікальні подарунки від партнерів заходу La Perla Home Ukraine, SPA в Hilton Kyiv, Varenyky Fashion, Aleph Rome Hotel Curio Collection by Hilton, Hilton Lake Como, Waldorf Astoria Berlin, Conrad Istanbul Bosphorus, Fly UIA, Turkish Airline, American Medical Center, Berkeley Travel LTD.
«Ми щиро дякуємо тим, хто підтримав наш Центр, і сподіваємося, що коло благодійників розшириться», – зазначив головний лікар Центру Володимир Жовнір.
«Я дуже рада, що шлях від події до працюючого обладнання пройдено. Дякую всім, хто приймав у цьому участь», – відмітила директор Міжнародного благодійного фонду «Дитяче серце» Олена Рожкова-Буряк.
«Впродовж всієї 100-річної історії компанія «Hilton» окрім турботи про своїх гостей, завжди піклувалася проблемами суспільства, в якому веде свій бізнес. Саме тому кожен рік ми ініціюємо благодійний захід, який дозволяє придбати обладнання згідно з потребами Центру дитячої кардіології та кардіохірургії», – вважає ініціатор проекту та директор з управління персоналом готелю Hilton Kyiv Інна Князєва.