МАУ – допомога в лікуванні дітей

Продовжується співпраця Міжнародного благодійного фонду «Дитяче серце» з найбільшою флагманською авіакомпанією України МАУ, щодо допомоги пацієнтам Центру дитячої кардіології та кардіохірургії.

Нещодавно компанією МАУ була презентована програма «Під крилом». Тепер всі пасажири МАУ мають можливість перераховувати свої накопичені милі на благодійність та надію на одужання і заповітні мрії для трьох благодійних проектів, серед яких Центр дитячої кардіології та кардіохірургії, Благодійний проект ТСН, 1+1 медіа «Здійсни мрію» та Благодійни фонд «Таблеточки». Лиш за два тижня дії оновленої програми компанії МАУ «Під крилом» для Центру дитячої кардіології було перераховано близько ‎1 200 000 миль!!!

У День захисту дітей відбувся виступ співачки з Казахстану – переможниці «Голос. Діти – 4» від команди Монатіка, фіналістки The World Best – Данелії Тулешової у рамках сімейного свята CHARITY FASHION SHOW, завдяки партеру заходу – компанії МАУ.

Також у травні відбулася подія – премія «Найкраща медична сестра України» в рамках X Міжнародного конгресу «Медсестринство – крок у майбутнє: безпечне лікарняне середовище», яку теж підтримала компанія МАУ.

Це не перший проект, партнером яких виступає МАУ. Ми систематично співпрацюємо з цією компанією, за що їй дуже вдячні.