Лікує свято

Дива трапляються, особливо на передодні новорічних свят. В цю пору кожен поринає у світ чудес та починає вірити у казку. А ще це час для подарунків та сюрпризів. Cвятковий період в нашому Центрі починається з довгоочікуваного дня Святого Миколая.
Цьогоріч маленьких пацієнтів прийшли привітати студенти Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва та подарували свято-казку. Розважали малюків Святий Миколай та його помічники. Діти разом з відомими героями мультфільмів подорожували казками, поринули у світ фокусів, переглянули ляльковий театр, співали пісні та танцювали.
Дітлахи мали можливість стати учасником музичного дива від Майка Кауфмана-Портнікова, лауреата міжнародних конкурсів, бренд амбасадора України, який подарував музичну виставу, написану власноруч.
На прикінці свята кожний з дітей отримав подарунки та смаколики від депутата Київської міської ради Олени Антонової, БФ «ЗИМОРОДОК», БФ «Турбота про місто» в рамках різдвяної акції «На крилах ангела». Також маленьких пацієнтів привітали давні друзі Центру з авіокомпанії «МАУ».
«Під час лікування дітям особливо потрібні позитивні емоції. Створення святкової атмосфери є важливою частиною лікування. Тож висловлюємо щиру подяку всім, хто влаштував це чудове свято та зробив дітей трішки щасливішими, та здоровішими», – зазначив головний лікар Центру Володимир Жовнір.