День донора з Креді Агріколь Банком

Співробітники Креді Агріколь Банку долучилися до першого етапу благодійної ініціативи «День донора у Креді Агріколь Банку». Одразу 13 співробітників здали кров для немовлят, які є пацієнтами Центру дитячої кардіології та кардіохірургії. Героями дебюту благодійної ініціативи стали Анна Волк, Оксана Гребенюк, Катерина Хоменко, Юрій Журавльов, Максим Федоренко, Юрій Литвин, Андрій Мовчан, Юрій Мартиненко, Анатолій Каморда, Анна Золотіна, Тетяна Павлусенко, Тетяна Пугарська та Вікторія Торяник.

Ця ініціатива стала ще одною складовою масштабної програми корпоративної соціальної відповідальності банку «We Care!». Прагнення допомагати та робити свій внесок у благодійність лежать в основі цієї програми.

«Ми всі дуже різні, однак ми однаково безпорадні, коли з нами чи з нашими близькими трапляється біда. Кров – це безцінний і часто невід’ємний елемент боротьби з недугом. Це магічний ресурс, поділившись яким, ми не біднішаємо, скоріше навпаки. Адже донор не просто дарує частинку себе, він дарує хворому шанс одужати, а його родині надію знову бути разом. В обмін на це він отримує емоції, які може викликати лише спасіння чийогось життя! А рятуючи життя, ми рятуємо світ! Бажаю кожному із вас відчути себе супер героєм», – коментує Анна Золотіна, уповноважений представник операційного директора Креді Агріколь Банку.

Надалі Креді Агріколь Банк братиме участь у благодійній ініціативі «День донора» на регулярній основі. Щомісяця до 20 колег матимуться змогу здати кров для маленьких пацієнтів Центру та разом з цим безкоштовно здійснити обстеження крові.

«Для мене було важливим долучитися до даної благодійної ініціативи, адже допомогати – це нормально, а тим більше допомогати дітям. Я давно хотіла стати донором крові. Це прекрасне відчуття – розуміти, що завдяки тобі чиєсь серце продовжить битися», – коментує Оксана Гребенюк, перекладач Креді Агріколь Банку.

Дякуємо співробітникам Креді Агріколь Банку, що долучилися до першого етапу благодійної ініціативи!