Благодійність не вимірюється мільйонами

У Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії відбулась передача трьох апаратів штучної вентиляції легень Maquet Servo-I німецької фірми Maquet. Це найбільш сучасне обладнання, яким може пишатися будь яка клініка в Європі.

Нагадуємо, що до дня Святого Миколая «Благодійний фонд Камалії» в готелі «Хілтон» провів масштабну акцію на підтримку Центру. Вдалося зібрати не лише чимало друзів, небайдужих людей, але й чималу суму.

Це вже не перша благодійна акція, організована і проведена відомою співачкою Камалією та її чоловіком Мохаммадом Захуром. У минулому році «Благодійний фонд Камалії» закупив та передав 10 моніторів для реанімаційного відділення. Кожен апарат здатний рятувати більше 100 маленьких пацієнтів на рік.

Як зазначив головний лікар Центру Володимир Жовнір, обладнання що передали вкрай потрібне для реанімаційних заходів, а саме для одужання дітей відразу після операції. Він подякував та висловив сподівання, що і надалі буде підтримка Центру з боку «Благодійного фонду Камалії».

Загальна вартість подарованого за весь час медичного обладнання від «Благодійного фонду Камалії» складає близько 20 мільйонів гривень.