26-й благодійний «Пробіг під каштанами»

У центрі Києва пройшов 26-й «Пробіг під каштанами» – наймасовіший спортивно-благодійний захід країни. На старт вийшли рекордні майже 16 тисяч учасників та рекордна кількість корпоративних команд – близько 350.

Гроші, зібрані в рамках Пробігу, будуть  перераховані  на купівлю медичного обладнання для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії. Завдяки учасникам «Пробігу під каштанами» з 2002 року для порятунку життів маленьких пацієнтів для Центру зібрано близько півмільйона доларів.

– За всю 26-річну історію «Пробігу під каштанами» ми тільки те й робимо, що б’ємо власні рекорди, – говорить організатор «Пробігу під каштанами» Ірина Кузнєцова. – Ось і сьогоднішній Пробіг порадував нас величезним числом учасників і команд. Сьогодні встановлено новий рекорд участі у Пробігу. За багаторічною традицією зібрані в ході Пробігу кошти  будуть спрямовані для порятунку маленьких сердець. Хочеться вірити, що сума в цьому році теж буде рекордною. Традиційно відбулося 5 забігів: «Пробіг в ходунках», «Дитячий Пробіг», «Спортивний Пробіг», «Пробіг Мужніх» (для учасників в інвалідних візках і дітей з особливими потребами) та «Благодійний Пробіг». Генеральним партнером 26-го «Пробігу під каштанами» виступив бренд Rexona.
«Дитячий Пробіг» почався із запуску в небо повітряних кульок – символу життя і свободи, які дає здорове серце. Разом з юними учасниками дистанцію пробігла «Команда здійсненої мрії» – 350 дітей, яким врятували життя у Центрі,  а  також команда співробітників на чолі з головним лікарем нашої установи Володимиром Жовніром. Це стало можливо завдяки підтримці компанії ITbiz Solutions та Адвокатського об’єднання «Павленко та Сергійчик».
Активну участь в організації «Пробігу під каштанами» взяв Міжнародний благодійний фонд «Дитяче серце» на чолі з директором Фонду Оленою Рожковою. Протягом усього забігу настрій усім присутнім піднімала команда RED FOXES.

У «Спортивному Пробігу» взяли участь як професійні спортсмени, так і бігуни, які бажають випробувати свої сили. Цього року повний маршрут для них  склав 4,9 км.

У «Пробігу Мужніх» учасники на інвалідних візках подолали 300-метрову дистанцію. Своїм прикладом вони показали, що завдяки спорту, внутрішній силі та волі до перемоги можна жити повноцінним життям.

Завершальним забігом традиційно став наймасовіший «Благодійний Пробіг». Тисячі  і тисячі киян та гостей столиці пробігли 4,9 км, щоб долучитися до великої мети – порятунку дитячих сердець.

Мер Києва Віталій Кличко дав старт і сам взяв участь у пробізі. «Це добре, що в таких акціях бере участь велика кількість киян. В цьому році до Пробігу приєдналося рекордне число прихильників здорового і бадьорого способу життя», – сказав він.

Пробіг став святом для усієї родини: учасники фотографувалися у креативних фотозонах, брали участь у веселих змаганнях, дегустували продукцію партнерів Пробігу, а діти насолоджувалися іграми у «Дитячому містечку».