15-й Форум ДУ «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України»

Дата проведення форуму 22-23 жовтня. Враховуючи виклики з якими зіштовхнулися країни у боротьбі з COVID-19, вирішено не піддавати ризикам учасників форуму та проводити цьогорічний форум в віртуальному форматі.

Тема форуму «Патологія аортального клапана в різні періоди онтогенезу». Ми маємо надію, що цьогорічна тема стане цікавою для лікарів широкого кола медичних спеціальностей. Адже в рамках заходу заплановані освітні лекції провідних спеціалістів зі Сполучених Штатів Америки, Німеччини, Швейцарії та України.

На форумі Ви зможете долучитися до розбору складних та рідкісних клінічних випадків патології аортального клапана від пренатального етапу до дорослого життя, а також дистанційно відвідати майстер-класи з Ехо- та Радіодіагностики, розглянути проблеми GUCH-пацієнтів та ознайомитися з останніми новинками в сфері виробництва кардіохірургічних біоматеріалів.

Сподіваємося, що цьогорічна зустріч в дистанційному форматі зможе об’єднати ще більше учасників з різних країн, а знання отримані під час Форуму стануть в нагоді в покращенні медичної допомоги пацієнтам з вродженими та набутими вадами серця.

Попередня онлайн реєстрація обов’язкова

Програма форуму