УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ КАРДІОХІРУРГІЇ

Наталія Володимирівна Щоткіна

Наталія Володимирівна Щоткіна базову медичну освіту отримала в Першому медичному коледжі, закінчивши в 2005 році учбовий заклад по спеціальності «Лабораторна справа». В 2009 році здобула вищу освіту в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка за спеціальністю «Біологія», а в 2011 році отримала ступінь магістра за спеціальністю «Мікробіологія та вірусологія».

Працювала в Референс – лабораторії Українського Референс – центру з клінічної лабораторної діагностики та метрології Української дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» на посаді фельдшера-лаборанта в відділі клінічної імунології та лабораторної імунології. З 2011 року працює асистентом кафедри мікробіології, вірусології та імунології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, а з 2019 – біолог в Державній установі «Науково-практичний Медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України».

Автор та співавтор понад 15 наукових робіт, бере активну участь у профільних міжнародних симпозіумах, конференціях та форумах.