УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ КАРДІОХІРУРГІЇ

Аркадій Аскарович Довгалюк

Аркадій Аскарович Довгалюк здобув вищу медичну освіту в 2003 році в Національному медичному університеті ім .О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа». З 2003 по 2005 р. навчався в інтернатурі НМУ за спеціальністю «Хірургія» при кафедрі госпітальної хірургії №1 на базі  КМКЛ №4.

В 2009 році пройшов атестацію на визнання знань та практичних навичок при Національній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика за спеціальністю «Хірургія серця та магістральних судин. В 2014 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук. Тема дисертації: «Балонна дилатація стенозу легеневої артерії як новий підхід в етапному лікуванні тетради Фалло».

З 2005 року по теперішній час – практикуючий серцево-судинний хірург в Науково-практичному Медичному центрі дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. За час роботи виконав понад 2500 ендоваскулярних кардіохірургічних втручань у дітей з вродженими вадами серця.

Має досвід координації наукових досліджень, впровадження та захисту прав інтелектуальної власності, підготовки та підвищення кваліфікації кадрів. Автор та співавтор понад 50 наукових робіт. Бере участь у профільних міжнародних симпозіумах, конференціях та форумах.